spa lubuskie

Spa Ku uciesze wielu przedstawicielek płci pięknej, plotki, to już nie tylko kobieca domena. Co raz częściej napotykam plotkujących mężczyzn. Tak moi drodzy… Mężczyźni też plotkują! Oczywiście wyróżnia ich tematyka i motywacja. Kobiety plotkują z zazdrości, faceci z powodu swojego ego. Ich plotki najczęściej ograniczają się do chwalenia własnej osoby lub dokonań. Kto jakim jeździ autem, ile wydał na nowy garnitur i z kim się przespał. Mężczyźni chcą być najlepsi, a kobiety? Kobiety nie mogą być gorsze od koleżanek. Brzmi podobnie? Oczywiście. Ale jednak ma to trochę różne znaczenie. Plotki są obecne w życiu każdego z nas, jednakże do tej pory były one definitywnie domeną kobiet. Ale wraz z tym jak przemija czas, zmieniają się zachowania, poglądy i postrzeganie świata. Dlatego teraz spotkać plotkujących w pubie facetów naprawdę nie jest trudno. Nie jest to dostrzegalne na szczęście w takim wielkim stopniu jak u kobiet, ale coraz bardziej niestety. I to mnie martwi. Faceci, przestańmy plotkować!

– „Ja się oburzam, kiedy słyszę teorie, że plotki wo tylko i wyłącznie sprawa kobiet – powiedziała mi wczoraj koleżanka. – Kilka razy do Spa się już z rodzicami wybrała,a tam podobno obecnie najmodniej się plotkuje. - Faceci są takimi samymi plotkarzami, może nawet większymi, bo w swoich osadach są bardziej perfidni i bezwzględni.”

Przyjrzałem się idei Spa i zrozumiałem. Pobyt w takim miejscu to nie tylko same zabiegi, nie tylko chęć brania udziału w różnego rodzaju terapiach i odnowy biologicznej. To przede wszystkim miejsce, w którym przebywane jest pewnego rodzaju prestiżem. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości, ten kto jeździ do Spa zyskuje podwójnie. Z jednej strony miejsce, w którym doskonale można odpocząć fizycznie i psychicznie, z drugiej strony natomiast można nawiązywać ciekaw znajomości i kontakty. Do Spa nie trafiają ludzie z przypadku, zazwyczaj są to osoby dobrze sytuowane, bo przecież pobyt w takim miejscu nie należy do najtańszych. Do tego są to często osoby niezwykle obeznane nie tylko z polityką, ale i gospodarką. Jest niewątpliwe o czym pogadać. A że mężczyźni to plotkarze i że o polityce dyskutować lubią, to można popaść niemalże w swoiste uzależnienie związane z odwiedzinami Spa.

Spa to fajne miejsce na dyskusje. Dlatego dobre, bo można tam podyskutować zupełnie bezstresowo. Panowie zazwyczaj emocjonalnie podchodzą nawet do ploteczek,a le w tym przypadku... przecież Spa gwarantuje nam wiele rozmaitych form relaksu. Jeśli więc będziemy wymieniali się newsami w saunie, w jacuzzi, lub na stole u masażysty, to na pewno wiele stresów odejdzie w zapomnienie. Przy tym podczas plotkowania będzie można nieźle się ubawić.

Do jakiego konsensusu doszliśmy? Ano do tego, że panowie to też plotkarze, nie mniejsi niż kobiety. A Spa to miejsce, do którego jeżdżąc na ploteczki nie tylko przedstawicielki płci pięknej, ale i faceci spragnieni nowych newsów i ambitnych dyskusji z ludźmi ze środowiska.

Tagi: facet, kobieta, relaks | Struktura strony