spa dla dzieci trójmiasto

Spa Ślub to bardzo ważny dzień w życiu każdego człowieka. Oczywiście z założenia każdy z nas żeni lub wychodzi za mąż tylko raz. Nie mniej możemy w tym miejscu mówić o tym jednym, wyjątkowym dniu, kiedy to mówimy ukochanej osób sakramentalne „TAK” na resztę życia. Ten dzień przeżywają szczególnie kobiety, te są uczuciowe, wrażliwe i chcą być tego dnia wyjątkowo piękne. Jak sobie zapewnić ten wazy aspekt? Nie ma co ukrywać – w dniu ślubu wszyscy spoglądają się na nas, toteż tego elementu pokpić nam nie wolno.

Wiele par tuz przed swoim ślubem decyduje się na kilkudniowa wyprawę do Spa. To doskonała okazja, by się nie tylko odprężyć i zrelaksować, ale popracować nad cerą, fryzurą i innymi częściami naszego ciała, które przyprawiają nas o małe stresy.

– „Może nie zawsze chodzi o to, by rzeczywiście coś w sobie zmieniać – uśmiecha się Pani Magda. Spotkaliśmy ją w Spa położonym niedaleko Mikołajek. Za dwa tygodnie wychodzi za mąż. – Z moim przyszłym mężem przyjechaliśmy tutaj przede wszystkim żeby odpocząć i nabrać sił przed samym ślubem. Ostatni tydzień to będzie prawdziwe wariactwo. Trzeba wszystkiego dopilnować, dopiąć jak to się mówi na ostatni guzik. Niestety jak większość młodych ludzi musimy liczyć się z kosztami – a te w przypadku organizacji ślubu nie są małe. Nie stać nas było na wynajęcie firmy, która przygotowuje wesela, teraz czeka nas za to kilka dni ciężkiej pracy i zapewne nieco stresów. Nasza obecność w tym Spa to przede wszystkim odpoczynek, relaks i ładowanie baterii.” wiele osób tak właśnie traktuje wyjazd do Spa. Polacy coraz bardziej trzeźwym okiem spoglądają na Spa i wszelkiego rodzaju zabiegi. Co ciekaw – dajemy coraz miej wiary w to, że nam one rzeczywiście w jakikolwiek sposób pomagają. Porównujemy nasze ośrodki do instytutów Spa w innych krajach i zaczynamy widzieć coraz bardziej drastyczne różnice. Nie oszukujmy się – różnice są duże. W Belgii, Francji, czy też Niemczech w większości spa prowadzi się nie tylko zabiegi, ale i badania nad innowacyjnymi rozwiązaniami w terapiach. Niekiedy rzeczywiście owoczesne sposoby „poprawiania” naszego zdrowia okazują się skuteczne, a przy tym szalenie przyjemne. A w Polsce?

Tutaj trudno liczyć na innowacyjność, jeszcze trudniej na to, że w danym ośrodku prowadzi się jakiekolwiek badania nad kosmetykami i terapiami. Takie badania bowiem wymagały by zarówno inwestycji, jak i bardzo wykwalifikowanego personelu. Cóż... zapewne jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na zmianę mentalności polskich biznesmenów i zarazem właścicieli ośrodków Spa. Póki co do tego typu miejsc możemy jeździć tylko w poszukiwaniu malej rozrywki i chwili odpoczynku. A Pani Magdzie życzyliśmy szczęścia na nowej drodze życia, a przed tym... udanego wypoczynku. Życie nas nie rozpieszcza, musimy więc korzystać z każdej formy relaksu, jaką mamy do dyspozycji. Jeśli jest okazja wyjazdu do Spa, to dlaczego by nie? Korzystajmy, strefa wellness i gabinety odnowy biologicznej na pewno pozwolą się nam odprężyć.

Tagi: życie, wygląd, dusza | Struktura strony